تبلیغات
توزیع دستگاه تصفیه اب و فاضلاب - دستگاه تصفیه آب صنعتی
 
توزیع دستگاه تصفیه اب و فاضلاب
021-46076082 021-46073396
شنبه 30 بهمن 1395 :: نویسنده : نوید کد

دستگاه تصفیه آب صنعتی

. بطور کلی ظرفیت حجم تصفیه در انواع دستگاه تصفیه اب صنعتی  بالاست . در اینجا سعی شده تا اونجایی که میشه یک مقدار دستگاه تصفیه اب صنعتی را بصورت خیلی ساده توضیح بدیم اون هم با لحن عامیانه . البته در نظر داشته باشید که به تعداد پروژه هایی که دستگاه تصفیه اب صنعتی لازم دارن میشه انواع طراحی ها رو داشت ؛ اما روشهای تصفیه آبی که در سیستم های تصفیه اب صنعتی استفاده میشه کاملا مشخصه و فقط طراحی دستگاه تصفیه اب صنعتی  ، جنس قطعات ، فیلترها ، ممبران ها ، رزین ها و … متفاوته . مثلا طراحی دستگاه دستگاه تصفیه اب صنعتی که برای تصفیه آب فاضلاب استفاده میشه کاملا با یه  دستگاه تصفیه اب صنعتی  متفاوته . دستگاه تصفیه اب صنعتی برای پرورش ماهی
مثلا آب یک چاه برای پرورش ماهی مورد استفاده قرار میگیره که با توجه به نوع ماهی پرورشی ، نیاز به تغییراتی در کیفیت و آنالیز آب داره :
در این حالت ابتدا طبق آنالیز مورد نظر دستگاه تصفیه اب صنعتی برای چاه تهیه وطراحی میشه تا بهترین و مناسبترین آب رو برای اون نوع ماهی داخل استخر تامین کند.
و نکته ی بعدی که وجود داره تصفیه آب داخل خود استخره.اگرآب به مقداری کافی باشه در این حالت  معمولا یک زمین کشاورزی در کنار پرورش ماهی تنظیم میکنن تا آب خروجی اون به داخل زمین کشاورزیهدایت شود اما اگر میزان آب آنقدری نباشد که به اصطلاح از یک طرف آب بیاد و از طرف دیگه بره ؛ نیاز به تعبیه ی یک  دستگاه تصفیه اب صنعتی برای خود آب استخر هست. این موضوع ظرافت های خاصی داره که اگرتمایل به خریدویا استفاده  دستگاه تصفیه اب صنعتی برای پرورش ماهی مورد نظرتون دارید باید با مشاوره اقدام کنید تا  هم پولش شما هدر نداده باشید و هم بهترین استفاده رو با حداقل هزینه ممکن  دستگاه تصفیه اب را تهیه نمایید .
 دستگاه تصفیه اب صنعتی در کارخانجات و کارگاه ها
در برخی از کارخانجات و کارگاه ها ، بسته به نوع تجهیزات و ماشین آلات نیاز به  دستگاه تصفیه اب صنعتی دارن که در این حوزه تنوع بسیار زیاده . بعضی ماشین الات و تجهیزات نیاز به آب مقطر دارن تا  بتوانن کار کنن . برای این نوع دستگاه ها ، اگه میزان مصرف خیلی پایین باشه ، از بطری های اب مقطر استفاده میکنن اما اگه مصرف به صورت مداوم و یا حجم بیشتری از آب مقطر باشه از  دستگاه تصفیه اب صنعتی آنهم از نوع اب مقطر ساز استفاده میشه .
 .
دستگاه تصفیه آب یا اب مقطر ساز صنعتی
در برخی از صنایع از آب مقطر به عنوان بخشی از مواد اولیه تولید یک محصول استفاده میشه که این موضوع رو در بسیاری از تولیدی هایی که از مواد شیمیایی استفاده میکنند میشه مشاهده کرد .

نکته اینکه کلا استفاده از آب معدنی به خاطر بطری اون مضره و هر چقدر استفاده نشه بهتره ولی در بسیاری از مواقع بهترین گزینه برای اب آشامیدنی انتخاب همین آب های بطری شده هست ولی در شرایط معمول هر چقدر آب داخل این بطری ها نشه و نوشیده بشه بهتره .
بسیاری از افرادی که تمایل دارند در زمینه ی تولید آب های تصفیه شده بطری شده یا اصطلاحا آب های معدنی فعالیت داشته باشن تنها کافی است فضای مورد نظرشون رو تهیه کنن بعلاوه ی منبعی برای آب اولیه و سپس با اخذ مجوز ، یک  دستگاه تصفیه اب صنعتی را راه اندازی کرده و آب با کیفیت بطری کنند.
 دستگاه تصفیه اب صنعتی را در ظرفیتهای متفاوتی میتوان طراحی کرد و اینکه از چه ظرفیتی به بالا صرف اقتصادی داره نیاز به تماس شما و ارائه مشاوره همکاران ما داره . اما معمولا  دستگاه تصفیه اب صنعتیکه برای تولید آب های بطری شده طراحی میشه ؛ فقط برای آب آشامیدنی نیست ؛ یعنی صرف اقتصادی هم به تنهایی نداره . این دستگاه ها به غیر از تولید و تصفیه آب آشامیدنی با انالیز و ph مورد نظر، امکان خروجی های دیگری هم داره . یکی از اونها تولید شیشه شور ماشینه . به خاطر اینکه شیشه شور ماشین باید سختی آب پایینی داشته باشه تا لوله ها و اتصالات و چشمی آبپاش خودرو رو جرم نگیره و از این نوع  دستگاه تصفیه اب صنعتی استفاده میشه. یکی دیگه از خروجی هایی که میتونه داشته باشه تولید آب رادیاتور ماشین .
 دستگاه تصفیه اب صنعتی – تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه آب شیرین کن
در کشور آمریکا اولین دستگاه تصفیه اب اختراع شد و با روش اسمز معکوس توانست بخش عمده ی املاح آب شور دریا رو بگیره و تبدیل به آب شیرین وقابل شرب کنه . دستگاه  تصفیه آب بیشتر برای تصفیه ی آب دریا و آب های مشابه آن استفاده میشه . پروژه های بسیار زیادی در کشور ما برای استفاده از دستگاه  های اب شیرین کن وجود داره . برای مثال در جنوب کشور ما در جزیره های کیش ، قشم ، خارک و غیره با توجه به عدم وجود منابع آبی به غیر از دریا استفاده از دستگاه آب شیرین کن به صورت یک روش  معمول درآمده و بسیار هم مورد پسند واقع شده . همچنین در شهرهایی که دارای آب شور و یا طعم دار هستند دستگاه آب شیرین کن مورد استفاده قرار میگیره.
 دستگاه تصفیه اب صنعتی برای رستوران ها و ادارجات  کارخانجات و …
همانطور که در مطالب گذشته بیان شد یکی از کاربردهای  دستگاه تصفیه اب صنعتی تولید و تصفیه آب جهت آشامیدن و مصرف خوراکی است . انتخاب دستگاه برای آشامیدن نیاز به اطلاع از میزان ظرفیت تصفیه در شبانه روز داره تا بهترین انتخاب انجام بشه .
 برای مثال بارها ما شاهد این موضوع بودیم که فرضا در یک کارخانه به خاطر اینکه هزینه ی کمتری برای خرید تصفیه اب انجام بدن و یا اینکه مشاوره ی درستی نگرفتن ؛ تعداد زیادی دستگاه تصفیه اب خانگی خریداری کرده و در اتاقها و بخش های مختلف کار گذاشتن و بازهم نتوانستن جواب دلخواه خودشون رو از تصفیه آب ها بگیره . در همین مورد اگر مشاوره صحیح انجام شده بود با خرید  دستگاه تصفیه اب صنعتی با شرایط مناسب هم میتونستن از اب با کیفیت بهتری برخوردار بشن و هم هزینه ی کمتری رو چه در هنگام خرید و چه در حین استفاده و خدمات پس از فروش متحمل بشن .
پیشنهاد میکنیم در چنین شرایطی حتما از مشاوره استفاده کنید .

 دستگاه تصفیه اب صنعتی – تصفیه آب نیمه صنعتی
برخی از انواع  دستگاه تصفیه اب صنعتی با ظرفیتهای متفاوت عبارتند از 
 
شرکت اطلس اب سازنده  دستگاه تصفیه اب صنعتی/دستگاه تصفیه اب نیمه صنعتی/دستگاه تصفیه اب/تولید کننده  دستگاه تصفیه اب صنعتی/فروشنده دستگاه  دستگاه تصفیه اب صنعتی/طراح دستگاه  دستگاه تصفیه اب صنعتی/تجهیزات  دستگاه تصفیه اب صنعتی/عرضه کننده دستگاه  دستگاه تصفیه اب صنعتی/دستگاه تصفیه اب خانگی/ممبران  دستگاه تصفیه اب صنعتی/موادشستشوی  دستگاه تصفیه اب صنعتی/ساخت  دستگاه تصفیه اب صنعتیمعایب  دستگاه تصفیه اب صنعتی/دستگاه اب تصفیه کن/نگهداری  دستگاه تصفیه اب صنعتی/مراحل ساخت  دستگاه تصفیه اب صنعتی/شرکت های سازنده  دستگاه تصفیه اب صنعتی/

http://atlasab.ir/main/product/113/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87%20%D8%A2%D8%A8%20%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 مرداد 1396 06:37 ب.ظ
Great blog! Do you have any tips and hints for aspiring
writers? I'm hoping to start my own website soon but I'm a
little lost on everything. Would you recommend starting with a free
platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm totally overwhelmed ..
Any ideas? Thanks a lot!
جمعه 22 اردیبهشت 1396 10:46 ق.ظ
magnificent points altogether, you just won a brand
new reader. What could you recommend about your publish that
you made a few days ago? Any certain?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :