تبلیغات
توزیع دستگاه تصفیه اب و فاضلاب - پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی اطلس آب
 
توزیع دستگاه تصفیه اب و فاضلاب
021-46076082 021-46073396
سه شنبه 19 بهمن 1395 :: نویسنده : نوید کد

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

، علاوه برکاهش قابل ملاحظه در هزینه ها و زمان مورد نیاز،امکان حمل وجابجایی آنها به شکل کانتینرهای استاندارد فراهم می شود.کاربرد این واحدهای پیش ساخته به عنوان راه حلی مقرون به صرفه و مطمئن درپکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی اجتماعات کوچک و رفع معضلات زیست محیطی واحدهای آلاینده صنعتی توصیه می گردد.هرواحد کامل تصفیه فاضلاب صنعتی دارای متعلقات لازم از قبیل 

آب و فاضلاب, پکیج تصفیه آب, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
 
صنایع اطلس آب برزگترین تولید کننده مخازن تحت فشار ایران بعد از شرکت ماشین سازی اراک با اجرای پروژه های وسیعی در سطح ایران آمادگی خود را بمنظور تولید انواع فیلترشنی، فیلترشنی تحت فشار، فیلتر کربنی، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر کربن فعال، فیلترشنی جداسازی جامدات از آب، فیلتر کربنی جداسازی جامدات آب، فیلترشنی گرانشی، فیلترشنی بالارونده، فیلترشنی آرام، فیلترشنی سریع و …. اعلام می نماید. فیلترشنی (Sand filter) مخزن تحت فشار یا اتمسفریکی است که از فولاد، فایبر گلاس و یا بتن تشکیل شده و شامل بستری از شن و ماسه خالص با شکل تقریبی استوانه ای یا مربع میباشد.فیلترشنی را بر اساس نوع گردش آب به چهار دسته تقسیم بندی می کنند که رایج ترین آن در استخر ها، فیلترشنی تحت فشار است.
 
1.         فیلترهای شنی و ماسه سریع (تحت فشار)
 
2.         فیلترهای شنی و ماسه سریع (گرانشی)
 
3.         فیلترهای شنی و ماسه بالا رونده
 
4.         فیلترهای شنی و ماسه آرام
 
نحوه اجرای فیلتر شنی , فیلتر یونی , فیلتر شنی تحت فشار …
سپتامبر 20, 2014 گروه : آب و فاضلاب, سپتیک تانک, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
سپتیک تانک پلی اتیلینی
سپتیک تانک پلی اتیلن
 
مهمترین المانها در طراحی سپتیک تانک های پلی اتیلین
 
محاسبه ظرفیت سپتیک تانک
ساختار سپتیک تانک
محل قرار گیری سپتیک تانک
نوع محل قرار گیری از لحاظ تردد خودرو
جنس خاک
 
سپتیک تانک پلی اتیلن
 
آب و فاضلاب, پکیج تصفیه آب, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
 
 
کمبود آب در کشور را جدی بگیریم …
 
گروه صنعتی اطاس آب با اتکا بر دانش و تجربه کار در مناطق کم اب کشور عراق و سوریه توانسته پکیج های تصفیه فاضلاب با حداکثر راندمان و بهره وری را طراحی و تولید نماید .
 
تا کنون دهها دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ساخت کشورهای اروپایی در کارگاه ویژه ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب مهندسی معکوس شده تا دستگاهی تولید گردد که بصرفه و کارا باشد . دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی کارواش گروه صنعتی اطلس آب تنها پکیج پیش ساخته تصفیه فاضلابی سر هم در کشور میباشد . این دستگاه قابلیت جداسازی 90 درصد مواد آلاینده آب خروجی کارواش را داراست .
 
قابلیت تصفیه :
 
C3H5(OOCR)3 + 3NaOH → 3NaOOCR+C3H5(OH)3
 
ROSO3Na
 
آلکیل سولفاتها (ROSO3Na)
 
آلکان سولفوناتها (RSO3Na)
 
آلکیل آریل سولفوناتها (R-C6H4-SO3Na)
 
چربی – اسیدهای کربوکسیلیک
 
نمک های سنگین : سدیم و پتاسیم
 
اسیدهای کربوکسیلیک
 
آب و فاضلاب, سپتیک تانک, مقالات, پکیج تصفیه آب, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی 
تجهیزات آب و فاضلاب
گروه صنعتی اطلس آب
تولید کننده و وارد کننده تجهیزات آب و فاضلاب
 
ساخت و نصب پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی  , طراحی و مونتاژ برج خنک کننده کولینگ تاور , طراحی و اجرای سپتیک  تانک , نصب و راه اندازی چربی گیر های رستوران و منازل .
 
کافیست با مشاور سایت یک تماس حاصل فرمایید .
 

برای تماس با ما اینجا را کلیک کنید 

سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب
مشاوره رایگان طرح پکیج تصفیه فاضلاب و پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
 
مشاوره رایگان ، بهترین کیفیت وخدمات و قیمت مناسب ، ابزار موفقیت ماست.مشاوره،طراحی،ساخت و تولید ،نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات و سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب صنعتی ، فعالیت اصلی شرکت می باشد.
 
گروه صنعتی اطلس آب با سابقه ی فعالیت بیش از 10 سال ارائه دهنده ی خدمات در زمینه ی مشاوره،طراحی وساخت،نصب و راه اندازی کلیه ی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب من الجمله طراحی ،ساخت،بهره برداری، نگهداری و تعمیرات سیستم های سختی گیر به روش تبادل یونی ، سیستم های گندزدایی با استفاده از ازن و اشعه ماوراء بنفش . سیستم های پیشرفته فیلتراسیون ، سیستم های تولید آب بدون یون به روش اسمزمعکوس و دیونایزر جهت مصارف دارویی ، بهداشتی و…،
 
فعالیتها :
 
تصفیه آب استخرهای شنا و استخرهای پرورش ماهی ،تامین آب شیرین در قالب قراردادهای bot  یا boo،تعمیر و نگهداری سیستمهای ro  موجود و ارتقاء عملکرد آنها ،تامین آب شرب درحد استاندارد سازمان بهداشت جهانی از منابع آب غیر قابل استفاده (آب شور ، لب شور ،آب دریا و …)، دستگاه های تصفیه و نمک زدایی آب دریا و آب لب شور و… به روش اسمز معکوس ،خطوط تولید کارخانجات آب معدنی
 سپتیک تانک, مقالات, پکیج تصفیه آب, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
فاضلاب
فاضلاب و اهم تصفیه فاضلاب انسانی
 
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: سرریز آبهای سطحی ، نامتعارف و فاضلاب تهران به جنوب شهر موضوع نگران کننده ای است.
به گزارش خبرگزاری آریا، محسن شوکتی استفاده از این آبها برای مصارف کشاورزی را از دیگر نگرانی های زیست محیطی جنوب تهران برشمرد و افزود: متاسفانه این آبها به راحتی در دسترس کشاورزان قرار گرفته اند و استفاده از این آبها برای کشاورزی به ویژه کشت سبزی ، صیفی جات و برنج محصولات آلوده ای را تولید می کند.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی شهروندان شهرستان ری فاضلاب خانگی خود را به سمت آبهای شهری هدایت کرده و یا در جوی های آب رها می کنند، گفت: در زمانی که این آبها به زمین های کشاورزی برسد زمین ها را آلوده و در پی آن محصولات کشاورزی آلوده ای را به وجود می آورد.
بیمارستان های پایتخت که مشکل تصفیه فاضلاب دارند
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران هم نام بیمارستان های شهر تهران را که مشکل تصفیه فاضلاب دارند و یا استانداردهای زیست محیطی را رعایت نکرده اند، اعلام کرد.
محمد هادی حیدرزاده در حاشیه مراسم افتتاح شبکه فاضلاب یکی از شرکتهای تولید کننده محصولات غذایی گفت : از اول اردیبهشت امسال در طرحی جهادی شبکه تصفیه خانه 153 بیمارستان شهر تهران رصد شد و برخی از این بیمارستانها برنامه زمانی برای رفع این مشکل ارائه کردند.
وی افزود: وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه دولت به رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اطمینان داده است در این زمینه ورود پیدا کند تا مشکلات هر چه زودتر برطرف شود .
حیدرزاده گفت:  در این بین بیمارستانهای دولتی شامل ولیعصر ناجا ، خانواده ارتش ، حضرت فاطمه (س)، شریعتی ، شهدای تجریش ، رسول اکرم ،‌اشرفی اصفهانی ، مرکز طبی کودکان ، 505 ارتش ، طالقانی ،‌15 خرداد‌، جواهری ، اختر ، دادگستری ، کودکان علی اصغر ، لبافی نژاد ، امیر المومنین ، امام خمینی(ره) ، میرزا کوچک خان و 502 ارتش مشکل تصفیه فاضلاب دارند که 8 مورد از این تعداد به علت اینکه برنامه زمانی خود را برای اصلاح این نقیصه اعلام نکرده اند به مراجع قضایی معرفی شده اند.
وی افزود: بیمارستانهای خصوصی شامل مروستی ، آریا، باهر ، پارسا ، ‌سورنا ، ‌مفرح ، ‌رامتین ، پیامبران‌، کیان ، بهمن ، آپادانا ، بابک ، مرکز جراحی میر داماد، ‌اقبال ، مهرداد ، الغدیر ، ‌رویین تن آرش و پاستور نو هم جزو ‌این فهرست هستند.
حیدر زاده گفت: ‌تا 2 ماه آینده مجدد گزارش دیگری خواهیم داد و نام  بیمارستانهایی که برنامه زمانی خود را برای رفع شبکه فاضلابشان ارائه کنند اعلام خواهیم کرد .
وی افزود: بیمارستانهایی که به برنامه زمانی مقید نشوند به جمع 8 بیمارستانی که در مراجع قضایی پرونده دارند اضافه خواهند شد.
ژوئن 15, 2014 گروه : آب و فاضلاب, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی  گروه صنعتی اطلس آب
 
 
پکیج تصفیه فاضلاب انسانی
 
همانطور که مشاهده میکنید . پپکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و انسانی گروه صنعتی اطلس اب به صورت یک سیستم متمرکز و فشرده در یک سکوی فلزی نصب شده است .
 
عمده استفاده این پکیج :
 
تصفیه فاضلاب و پساب خانگی و آپارتمانی
 
تصفیه فاضلاب خانگی و چرب
 
تصفیه فاضلاب صنعتی با غلظت پایین
 
تصفیه فاضلاب انسانی و تصفیه فاضلاب بهداشتی
 
تصفیه فاضلاب به روش فیلتراسیون و میکروب زدایی
 
جهت اطلاعات بیشتر با مشاوره سایت اطلس آب تماس حاصل کنید .
 آب و فاضلاب, مقالات, پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
دستگاه تصفیه آب و پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی
دستگاه تصفیه آب آشامیدنی
 
سیستم تصفیه فاضلاب
 
آب شیرین کن تصفیه آب
لوله دوجداره فاضلابی دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب
 
دستگاه تصفیه گروه صنعتی اطلس اب به صورت یک پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و سیستم پالایش میکروارگانیک میباشد . بدین صورت که سیستم ابتدا فاضلاب را تصفیه و سپس توسط کلر زن مرحله تصفیه آب را انجام میدهد . سیستم فیلتر شنی مبتنی بر گند زادیی فیزیکی نیز در این پکیج تعبیه شده است . آب خروجی قابل مصرف و آشامیدن میباشد .
 
برای جوامع کوچک نظیر مجتمع های مسکونی، مراکز نظامی، بیمارستان­ها، هتل­ها، روستاها، کارخانجات و کارگاه­ها که فاضلاب بهداشتی با مقدار کم تولید می نمایند استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ، مناسب ترین گزینه از نقطه نظر فنی و اقصادی می باشد. بهره برداری ساده فرآیند لجن فعال با هوادهی گسترده موجب شده است که این روش به عنوان روشی مرسوم در این پکیج ها مورد استفاده قرار گیرد. واحدهای هوادهی، ته نشینی، گندزدایی و هاضم لجن به عنوان بخش های اصلی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در نظر گرفته می شود که با توجه به تعبیه ی کلیه واحد های تصفیه و نصب تجهیزات الکترومکانیکال می توان پکیج را به صورت کاملا مستقل بکار برد. طراحی پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و انسانی به گونه ای می باشد که جریان خروجی پکیج، مطابق با استاندارد مورد نظر کارفرما بوده و هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد.
 
پکیج تصفیه فاضلاب
 
 
قابلیت جابجایی
 
سهولت افزایش حجم تصفیه خانه
 
هزینه سرمایه گذاری پایین
 
اشغال فضای کم
 
انعطاف پذیری بالا در طراحی و ساختhttp://atlasab.ir/main/product/100/%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC%20%D8%AA%D8%B5%D9%81%DB%8C%D9%87%20%D9%81%D8%A7%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%A8%20%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 مرداد 1396 01:11 ب.ظ
I am regular reader, how are you everybody? This article
posted at this web site is genuinely good.
یکشنبه 8 مرداد 1396 08:15 ق.ظ
My brother suggested I might like this website. He was
entirely right. This post actually made my day. You can not imagine simply how much time I had spent
for this information! Thanks!
جمعه 22 بهمن 1395 02:39 ب.ظ
استفاده کردم از مطلب خوبت. تقدیم به شما

سه شنبه 19 بهمن 1395 02:45 ب.ظ
سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی دارید اگه دوست دارید وبلاگ رو تبلیغ کنی به وب من بیا و لینک وبلاگتو ثبت کن تا رتبط بره بالا و یه همکاری دو طرفه داشته باشیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :